Główna :: O nas :: Nasza oferta :: Rozwiązania i technologie :: Kontakt Logowanie  
 
 

Produkty i Rozwiązania

TeleGratis
TeleGratis+
TeleBiznes

Usługa TeleBiznes

TeleBiznes – idealne rozwiązanie dla firm i organizacji posiadających wiele oddziałów rozmieszczonych w różnych miejscach w kraju lub za granicą

Co można zyskać?
     Dzięki zastosowanym technologiom internetowym, uzyskają Państwo możliwość zorganizowania jednolitej, „wewnętrznej” sieci telefonicznej. Wszystkie placówki Państwa firmy – niezależnie gdzie się znajdujące, jeśli tylko wyposażone są w stałe łącze do internetu mogą zostać przyłączone do internetowej, cyfrowej centrali telefonicznej VoIP. W obrębie tak zorganizowanej sieci wewnętrznej użytkownicy będą mogli wykonywać całkowicie bezpłatne połączenia głosowe lub faksowe. Centrala taka dodatkowo pozwala na przekierowywanie rozmów z numeru wewnętrznego na inny numer wewnętrzny, umożliwia organizowanie telekonferencji – sesji, w których poprzez telefony może uczestniczyć jednocześnie wielu rozmówców, pozwala na nagrywanie rozmów na dysku serwera, na korzystanie z poczty głosowej czy obsługę poprzez menu głosowe. Centrala usługi TeleBiznes pozwala również na zintegrowanie sieci wewnętrznej z łączami telefonicznymi analogowymi lub cyfrowymi (ISDN) z „tradycyjnych” telefonii PSTN (np. TP SA), pozwalając użytkownikom „wewnętrznym” na odbieranie rozmów przychodzących z zewnętrznych sieci telefonii jak i wykonywanie rozmów wychodzących tymi liniami. Zintegrowane w ten sposób mogą być linie telefonii PSTN we wszystkich oddziałach Państwa firmy. Uzyskają Państwo możliwość zoptymalizowania kosztów rozmów międzymiastowych wykorzystując do wyjścia na sieci zewnętrzne te numery firmy, które zlokalizowane są w strefie telekomunikacyjnej, z której koszt połączenia do zewnętrznego rozmówcy jest najniższy. Przykładowo: jeśli Państwa firma ma oddziały w Warszawie i w Krakowie, to pracownik z Warszawy dzwoniąc do klienta posiadającego telefon w tradycyjnej telefonii stacjonarnej w krakowskiej strefie numeracyjnej, nie będzie wykorzystywał warszawskiego numeru zewnętrznego lecz połączenie zostanie zrealizowane z krakowskiego numeru firmy. Transmisja między Warszawą a Krakowem odbędzie się poprzez internet nie generując dodatkowych kosztów. Dodatkowo, by obniżyć koszty rozmów międzymiastowych i międzynarodowych do abonentów telefonii tradycyjnych, możliwe jest dołączenie do systemu telefonicznego firmy kanałów cyfrowych międzynarodowych operatorów VoIP, co pozwoli na realizację połączeń poza sieciami połączeń tradycyjnych dostawców telefonii, dając w efekcie – dla rozmów międzynarodowych – oszczędności rzędu 80-90%. Korzystanie z tej możliwości nie wymaga abonamentu! Opłaty pobierane są tylko za zrealizowane rozmowy.
      Jeśli zainteresowała Państwa ta usługa, prosimy o kontakt telefoniczny bądź e-mailowy z naszą firmą. Usługa dla każdego klienta konfigurowana jest indywidualnie w zależności od jego potrzeb i infrastruktury sieciowej i telefonicznej jaką posiada.


 
Główna I O nas I Nasza oferta I Rozwiązania i technologie I Kontakt I Informacja o cookies

Copyright © Inter Projekt S.A. All Rights Reserved.