Główna :: O nas :: Nasza oferta :: Rozwiązania i technologie :: Kontakt Logowanie  
 
 

Profil firmy

Wysoka jakść z dużą oszczędnością

Telegratis jest firmą usługową specjalizującą się w zastosowaniach technologii VoIP (Voice over IP) stanowiących alternatywę dla tradycyjnych usług firm telekomunikacyjnych. Wykorzystując Internet w celu transmisji danych oferujemy naszym abonentom możliwość prowadzenia zwykłych rozmów telefonicznych w Polsce i całym świecie - przez zwykły aparat telefoniczny - po wielokrotnie niższej cenie.
Oferowane przez nas usugi telekomunikacyjne (głosowe) są świadczone bez pośrednictwa klasycznej firmy telekomunikacyjnej - telefony w systemie Telegratis są podłączane wprost do sieci Internet. Jednak w przeciwieństwie do wielu innych konkurencyjnych rozwiązań każdy z telefonów Telegratis może funkcjonować w zwykłym planie numeracyjnym - posiadać przypisany mu zwykły numer telefonu. Umożliwia to telefonowanie do abonentów Telegratis w identyczny sposób jak do abonentów klasycznych usług telekomunikacyjnych. możesz uzyskać dostęp do sze rokiej gamy rozwiązać VoIP, rozszerzajac twoją bieżącą ofertę o uslugi dodane do tych usług w twoim przedsiębiorstwie. oferuje rozwinięte usługi telekomunikacyjne dla każdego typu użytkownika. Telegratis dostarcza Ci dzisiaj jedne z najnowyszch rozwiązań towarzyszących rozwojowi przemysłu telefoni IP.

Z Telegratis możesz uzyskać dostęp do rozmaitej gamy rozwiązać VoIP, rozszerzajac twoją bieżącą ofertę o uslugi dodane do tych usług w twoim przedsiębiorstwie.


Kompatybilny sprzet:

Platforma Telegratis wspiera różnorodne rozwiązania oprate o urządzenia VoIP, włączając w to billing i połączenia wewnętrzne. 

Staramy się dostarczać naszym klientą nie tylko wielu rozwiązań ale rozwiązań które spełniałyby oczekiwania i wymagania klienta.Zacznij z nami !


Przy bardzo małej inwestycji możesz obniżyć koszty ponoszone przez Twoją firmę (koszty związane z rozmowami przez tradycyjną firmę telekomunikacyjną).

 
Główna I O nas I Nasza oferta I Rozwiązania i technologie I Kontakt I Informacja o cookies

Copyright © Inter Projekt S.A. All Rights Reserved.