Główna :: O nas :: Nasza oferta :: Rozwiązania i technologie :: Kontakt Logowanie  
 
 
Usługi

Voice Over IP
VoIP VPN
Wyjście na zewnątrz
Wejście z zewnątrz
Fax
Przekierowania
Usługi Online

Usługi

Oferowane przez nas produkty komunikacyjne TeleGratis, TeleGratis+ i TeleBiznes złożne są z mniejszej lub większej liczby tzw. usług. Opis tych usług znajdą Państwo na niniejszej stronie.

Voice Over IP
Usługa ta daje możliwość realizacji połączeń telefonicznych z wykorzystaniem sieci internetowej. Każda stacja końcowa (komputer lub telefon) dzięki wykorzystaniu VOIP może połączyć się z drugą, podobną stacją jeśli tylko podłączone są one do internetu.
Wszystkie nasze pakiety - TeleGratis, TeleGratis+ i TeleBiznes - wykorzystują tę usługę. Dzięki niej rozmowy prowadzone z innymi internautami lub w przypadku usługi TeleBiznes - z innymi oddziałami firmy, realizowane są całkowicie za darmo.
przeczytaj>>
VoIP VPN
Dzięki tej usłudze (oferowanej w pakiecie TeleBiznes) uzyskasz możliwość połączenia sieci telefonicznych wszystkich oddziałów firmy w jednolitą sieć telefoniczną. Połączenie z rozmówcą, w którymkolwiek z oddziałów, odbywać się będzie po wybraniu tylko numeru wewnętrznego. Wszystkie rozmowy w sieci VoiP VPN odbywać się będą za darmo.
przeczytaj>>
Wyjście na zewnątrz
Usługa ta pozwala użytkownikom telefonów internetowych dzwonić do abonentów telefonii stacjonarnych i komórkowych. Bez abonamentu. Dzięki temu, że wykorzystujemy kanały cyfrowe do połączń w różnych regionach Polski i świata oferujemy znacznie niższe taryfy na rozmowy międzymiastowe i międzynarodowe niż tradycyjni operatorzy.
przeczytaj>>
Wejście z zewnątrz
Dzięki tej usłudze abonenci tradycyjnych telefonii stacjonarnych lub komórkowych będą mogli zadzwonić do Ciebie - tak jak na tradycyjny telefon.
przeczytaj>>
Fax przez sieć
Nowoczesna technologia cyfrowa pozwala na transmisję faksów poprzez internet.
W połączeniu z usługami Wyjście na zewnątrz i Wejście z zewnątrz uzyskujesz możliwość wysyłania i odbierania faksów nie tylko do i od użytkownikó telefoni VoiP ale także z i do sieci stacjonarnych.
przeczytaj>>
Przekierowywanie
Usługa ta - znana z central biurowych - pozwala na przełączenie rozmowy przychodzącej na inny numer.
przeczytaj>>
Rejestr rozmów
Na bieżąco, po każdej rozmowie możesz przeglądnąć wykaz wykonanych rozmów wychodzących z Twojego numeru. W wykazie widoczny będzie koszt wykonanych rozmów płatnych - na sieci stacjonarne i komórkowe oraz lista wykonanych przez Ciebie połączeń bezpłatnych w ramach usługi VOIP.
przeczytaj>>
 
Główna I O nas I Nasza oferta I Rozwiązania i technologie I Kontakt I Informacja o cookies

Copyright © Inter Projekt S.A. All Rights Reserved.